Про нас

Петрусь Леся Олександрівна

1984 р. народження, закінчила КСУ по спеціальності польсько-англійська філологія.

Близько 10-и років працювала дизайнером в поліграфії, але коли все остаточно набридло, вирішила присвятити себе тому, до чого лежала душа. І от з 2013 року живопис став невід’ємною частиною її життя.

Ще з дитинства подобалось вдивлятись в химерні, яскраві, надреальні картини Сальвадора Далі, стиль якого пізніше проявиться в полотнах Лесі. І перевага в її живописі буде належати  одному із найпоширеніших напрямів у сучасному мистецтві – Сюрреалізмові.

З 2014 р. після подорожі до Індії,  яка вразила своєю культурою та традиціями, Леся професійно займається мистецтвом розпису тіла хною – Мехенді. Мистецтво мехенді займає важливе місце в індійській культурі та вважається досить складною справою, оскільки художник повинен володіти багатьма навичками, щоб швидко і красиво намалювати хитромудрий узор.

Мехенді приносить спокій в душу та оберігає Вас, даруючи дивовижне відчуття радості і щастя!)

Свириденко Наталя Вікторівна

Народилась в 1983 році. Має вищу економічну освіту, проте з дитинства захоплювалась різними видами діяльності, де можна проявити свої творчі здібності: декоративно-прикладне мистецтво, музика, танці … Але найбільше подобалось малювати.

У ранні роки можливості займатись в художній школі чи у приватних викладачів не було, тому розвивалася, копіюючи роботи відомих художників: пейзажі, натюрморти… Працювала в основному акриловими фарбами. З 2010 року почала відвідувати майстер-класи з олійного живопису.

На становлення Наталі як художниці значною мірою вплинули роботи таких чудових сучасних живописців як Фабіан Перез, Хеміш Блеклі, мариніст Байрон Пікерінг та імпресіоніст Олександр Ходюков. Вона з великим натхненням пише як морські пейзажі, так і оголену жіночу натуру. В роботі використовує різні техніки живопису, таким чином, удосконалюючи свою професійну майстерність.

Так як картини Наталі виконані в різних стилях та жанрах , можна сказати, зараз вона знаходиться у творчому пошуку.

 

Також, на нашому сайті представлені картини наших близьких друзів-худжників, таких, як:

Соколова Катя, Соколов Євген та Шевченко Юля

Наше культурне життя

Виставка “Барви Життя”

Barvy zhyttia3 вересня 2015 року  в Центральному Будинку Художника в м. Київ,  відбулась виствка картин  “Барви життя”.  Яка була організована студією живопису “Arts house ” за підтримки громадської організації “Цвета Жизни” . На виставці були представлені роботи художників-початківців,   професіоналів,   учнів   студії,   а   також   скульптурні композиції,  іконопис,  розпис по дереву і ще багато цікавого.

Decision 2015 Виставка  була  покликана  привернути увагу до благодійного проекту  “Намалюй світ сам” – безкоштовні  уроки  з  живопису  для  дітей воїнів АТО та переселенців.

 Участь  у  виставці  приймала  Леся  Петрусь  зі  своєю  роботою      “Decision”  написаною весною  цього ж 2015  року.  Через декілька       місяців  робота  була продана  приватному  колекціонеру.

 

Спілка Митців Брисполя

Graphic1В жовтні 2015 р. дівчата були прийняті до Творчого Клубу “Спілка Митців Борисполя”. Основним завданням спілки є вивчення та популяризація української та світової культури, мистецтва,  історії  та  традицій.    Підтримка  творчої  та  обдарованої  молоді,  організація  мистецьких гуртків. Сприяння реалізації державної та місцевої політики у сфері культури та мистецтва.   До складу Спілки входить більше 60 майстрів та художників.

 

Виставка “Митці – рідному місту”

І от,  вже 4 листопада за підтримки  Спілки  Митців  Борисполя дівчата приймали участь у виставці “Митці – рідному місту” присвяченій 1000-літтю Борисполя та річниці заснування Бориспільського державного  історичного  музею.  На виставці  дівчата представили по три свої роботи, а саме:   “Сосни”,  “Натюрморт зі свічкою” та “Натюрморт з кавуном” від Наталі Свириденко та “Drowned”,  “Misterious Bridge”  та  “Umbrella”  від Лесі Петрусь.

Mytci ridnomu mistu 1 NATAMytci ridnomu mistu 1

 

 

 

 

 

Виставка “Осінній Калейдоскоп”

26  листопада  2015 року  в   Центральному  Будинку  Художника міста Київ,  відбулося відкриття висавки картин  “Осінній  Калейдоскоп”.   В  експозиції  були представлені   роботи   українських   художників,  як аматорів так і професіоналів, серед яких і роботи Лесі та Наталі.   Виставка була організована за підтримки громадської  організації  «Барви  Життя»  та  художньої  студії «Арт Хаус» і спрямована на розвиток мистецьких навиків та безкоштовних уроків з малювання для дітей воїнів АТО.
Наталі  представила  такі  роботи,  як “Поцілунок” та “Дзеркало”. Від Лесі були надані такі картини, як “Маска” та “My Golem”.
Осінній калейдоскоп 1HОсінній калейдоскоп1

 

 

 

 

Виставка “Альтинські Роси”

22  квітня  2016 р.   в  місті  Переяслав-Хмельницький,   бориспільські  художники  разом  із  Спілкою  Митців  Борисполя,   представили неймовірну експозицію,  з понад 60 роботами в різноманітних техніках, таких, як: олійний живопис, пастель, акварель, графіка, вітражний розпис і навіть витинанка.

Альтинські роси 1 НАльтинські роси1

 

 

 

 

 

Фестиваль “Козацька Варта”

Kozacka varta11-12  червня  2016 року  в місті  Бориспіль відбувся третій  етно –  культурний  фестиваль “Козацька  варта”,  який уже не вперше  об’єднує громаду  Бориспільщини на традиційних народних цінностях, за принципом: ” Від згуртованої громади до квітучої країни”.
Гості фестивалю мали змогу побачити виступи творчих колективів, талановитих митців, взяти участь в роботі  різноманітних творчих майданчиків,  поспілкуватися з науковцями, поласувати  стравами  української  кухні,  FB_IMG_1465670742949придбати  на  пам’ять  книгу  від  видавця,  або мистецький виріб від майстра.

На фестивалі “Козацька Варта”, 1stArt приймали участь, як майстри Мехенді- розпис тіла хною.